Home

1992 yılında kurulan Burdur Radyo ve Televizyon A.Ş Burdur FM Burdurun ve Bölgenin ilk radyosudur. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkan Öğretmen gazeteci Fethi ŞİMŞEK tir..

 

Kurulduğumuz günden bu yana bölgedeki bir çok radyodan daha fazla dinlenme oranına sahibiz çünkü yayın politikamızda her türden müziğe yeterince yer vermekteyiz.Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği,Arabesk,Türk Pop Müziği ve yöre sanatçılarımızın en seçkinlerini 96.50 frekansında (Burdur Radyosu) dinlemeniz mümkündür.Sabah saat 7 den gece saat 2 ye kadar canlı programlarımız ve programcılarımızla Teke yöresine yayın yapmaktayız.

 

Teknolojiyi yakından takip eden Burdur Radyosu şu anda 1000 Watt lık Siel Marka verici – On Air marka Link ile Burdurun en yüksek dağı Seccade tepeden 65 metrelik bir direkte 4 lü anten sistemi ile stereo olarak yayınlarına devam etmektedir.

 

Radyomuz Türkiye deki en geniş müzik arşivine sahip radyolardan biridir.

60.000 in üzerinde müzik bilgisayar ortamına aktarılmış ve tüm yayınlarını bilgisayar üzerinden yapmaktadır.

 

Seçkin personeli – yetişkin ve işinde uzman programcıları ve teknik ekibi ile geniş bir personelle sizlere tam 17 yıldır hizmet veren Burdur Radyosu gücünü sizlerden almakta ve almaya devam etmektedir.

 

SESİNİZİN ULAŞTIĞI SON NOKTA sloganımızla 17 yıldır sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

 

Radyomuz aynı zamanda RATEM üyesidir.

 
Dinlediğiniz Müzik Türü